Začíname so Zoner Photo Studiom X

Ahoj! Sme radi, že skúšate Zoner Photo Studio X. Aby ste svojim fotkám dopriali maximum z tohto softwaru, je potrebné mať v malíčku základy. Vykročte v ústrety kvalitným úpravám tak, že si pustíte tento krátky prehľad (3:38) o rozhraní Zoner Photo Studia X. Nebudete ľutovať 😉.

 


Uf, to bolo rýchle, že? Žiadne strachy, na všetko sa pozrieme podrobnejšie v ďalších častiach tohto sprievodcu. A dobrou správou je, že môžete uspokojiť svoju zvedavosť a preskúmať jeho pokračovanie na vlastnú päsť. Stačí kliknúť na menu na strane tohto článku a ponoriť sa do návodu, ako len budete chcieť.

A mimochodom, toto nie je jediné video, ktoré sme pre vás pripravili. Vlastne, na našom YouTube kanály ich nájdete tucty. Prihláste sa na jeho odber, nech vám ani jedno neutečie.

Inšpirujte sa

Vydávame svoj vlastný magazín zameraný na fotografiu - má príznačné meno, MilujemeFotografii.cz. Nájdete v ňom stovky článkov a videí, ktoré vám prinášajú tipy a triky nielen pre samotné fotenie, ale vyťažíte vďaka nim zo svojho Zoner Photo Studia X úplné maximum.

Pustite sa do toho napríklad metodicky a prečítajte si tieto články:

Skvelá správa je, že každý používateľ ZPS X dostane každý týždeň to najlepšie z nášho magazínu priamo do svojho e-mailu. Takže vám žádná nová zajímavost neuteče.

Vidíte? Všetko, čo potrebujete vedieť, nájdete v tomto sprievodcovi. Tak otvorte svoje Zoner Photo Studio X a pustite sa do upravovania. A nezabudnite, že naši strážni anjeli z podpory sú vždy pripravení vám poradiť Stačí im napísať správu (alebo odpísať na akýkoľvek e-mail, ktorý ste od nás dostali).

Ste pripravení na ďalší krok? Upravte svou prvú fotku.?