Čo je to predplatné Zoner Photo Studia X?

Miesto drahých licencií pre jednotlivé verzie (ktoré sú časom zastaralé) platíte pravidelnú nízku sumu raz ročne. Vlastníte neustále aktuálny program a dostávate bez čakania niekoľkokrát ročne veľa noviniek a vylepšení pre ZPS X.

 
Chcem si predplatiť ZPS X
 
 

Výhod predplatného je ale oveľa viac,
pozrite sa sami:

 

Prvý mesiac
je zadarmo

Ešte pred zaobstaraním predplatného si môžete ZPS X stiahnuť na 30 dní zadarmo. Počas tejto doby vám pomôžeme sa v programe zorientovať.

 

Predplatné
je nezáväzné

Nad predplatným máte absolútnu kontrolu. Predĺženie zvládnete na pár kliknutí.

 

Uplynutím predplatného
to nekončí

Ak sa rozhodnete predplatné - napríklad len dočasne - nepredĺžiť, nič sa nedeje. Vaše fotky budete môcť aj naďalej prezerať, exportovať a vyrábať z nich fotopredmety.

 

20 GB miesta na Zoner
Photo Cloudu zadarmo

Zoner Photo Cloud je vaše osobné online úložisko pre fotky či iné súbory. K fotkám na ňom uloženým môžete pristupovať priamo z vášho ZPS X. Ako bonus k predplatnému získate prvých 20 GB na tomto úložisku zadarmo.

 

Inštalácia na neobmedzený
počet vašich PC

Vďaka Zoner účtu môžete pracovať na neobmedzenom počte počítačov, nemusíte si pre každý z nich platiť samostatnú licenciu. A za mierny príplatok bude môcť ZPS X používať aj zvyšok vašej domácnosti.

 
 

Vyvolanie fotiek
zo ZPS zadarmo

Že v ZPS X môžete objednávať vytlačené fotky, to asi viete. Čo ale neviete je, že vám ich k predplatnému dáme na začiatok 15 zdarma. Stačí naklikať ľubovoľné množstvo fotiek 10 × 15 cm, v objednávke vám fotky zadarmo odpočítame.

 
Predplatiť ZPS X
 
 

Ako predplatiteľ od nás dostanete
luxusnú starostlivosť:

 

Prednostnú
zákaznícku podporu

Predplatitelia u nás majú prednosť pred všetkými ostatnými.
Zavolajte nám alebo napíšte, naši špecialisti sú tu pre vás.

 
 
 

A čo na ZPS X hovoria fotografi?

 
 
„Naprostá spolehlivost, kvalitní výrobek a hlavně perfektní servis po nákupu! Vřele doporučuji.“
 
Josef Tichý
 
„ZPS X mi velmi pomáhá při jakýchkoli úpravách mých fotek.“
 
Martin Rachota
 
„Nabízí vše, co potřebuje 'normální' fotograf.“
 
Danuše Hlaváčová
 
 
Predplatiť ZPS X
 
 

Ako predplatné ZPS X funguje a aké má pravidlá:

  • Trvanie: Vaše predplatné platí na obdobie jedného roka a začína plynúť v okamihu uhradenia objednávky.
  • Predĺžovanie: Pre bezstarostné používanie ZPS X odporúčame nastaviť si automatické predlžovanie predplatného (platí pre platbu kartou a cez PayPal). V opačnom prípade je potreba ročný poplatok uhradiť ručne každý rok. Predplatné potom predĺžte pokojne s mesačným predstihom - začne platiť vždy až po vypršaní súčasného predplatného, takže neprídete ani o deň a zároveň máte istotu, že váš program bude vždy plne funkčný.
  • Vypršanie: Po skončení predplatného vám poskytneme mesačné ochranné obdobie, počas ktorého môžete licenciu programu predĺžiť bez prerušenia plnej funkčnosti programu. Predĺžením predplatného v ochrannom období dôjde k nadviazaniu na predchádzajúce bežiacie predplatné a zachovanie prípadných nárokov na zvýhodnenie. Príklad: Kúpite si ZPS X 20. 9. 2016 a predplatné predĺžite až 30. 9. 2017. Druhý rok predplatného vyprší 20. 9. 2018.