Tvorte Fotopredmety priamo zo Zoner Photo Studia

Teraz ľahko vytvoríte fotoknihu, obraz s vlastnou fotkou alebo kalendár pre babičku rovno v Zoner Photo Studiu. Na niekoľko kliknutí fotopredmety ihneď objednáte a za pár dní už budú robiť radosť vám alebo niekomu blízkemu.

 
 

Príprava priamo v ZPS X

Nemusíte sa učiť s novým programom. Všetky fotopredmety vyrobíte zo známeho prostredia Zoner Photo Studia. Nový modul Vytvoriť sme pripravili tak, aby vás zrozumiteľne previedol celým priebehom prípravy dát a objednania predmetov.

Príprava priamo v ZPS X
 

Skvelé ako darček

Fotoknihy, obrazy z kalendára urobia radosť všetkým vo vašom okolí. Každému môžete pripraviť predmet s inou sadou fotiek a vytvoriť tak originálny darček.

Skvelé ako darček
 

Vysoká kvalita

Všetky fotopredmety pripravujeme na profesionálnych fototlačiarňach vo vysokom rozlíšení a s dôkladnou výstupnou kontrolou. To zaisťuje, že sa budete chcieť pochváliť s každým vyrobeným fotopredmetom.

Fotoknihy tlačíme v špičkovej kvalite Standard Density. Jedná sa o tlač na kriedový papier na tlačiarni HP Indigo. Knihy majú lepenú väzbu, tvrdé dosky a laminovaný obal. Vďaka tomu vám fotokniha bude robiť radosť aj za mnoho rokov.

Vysoká kvalita
 

Pustite sa do tvorenia

Knihu, obraz alebo kalendár s vlastnými fotkami vytvoríte pohodlne zo Zoner Photo Studia X. Vyskúšajte ho na prvý mesiac zadarmo!
 
Stiahnuť zadarmo Podporuje Windows 7,8 a 10.
 

Koľko fotopredmety stoja?

Fotokalendáre

A3 jednomesačné
12,99 €

A3 dvojmesačné
7,99 €

A4 jednomesačné
9,99 €

A4 dvojmesačné
5,99 €

Fotoknihy

A4 - na výšku, 24 strán
22,99 €

A4 - na šírku, 24 strán
22,99 €

20×20 cm, 24 strán
22,99 €

List (2 stránky) naviac
možno pridať až 38 listov
0,49 €

Fotoobrazy

40x30 cm
16,99 €

40x60 cm
27,99 €

30x90 cm
25,99 €
 

 

Doba dodania

Fotoobrazy a kalendáre odovzdávame dopravcovi do 2 pracovných dní od prijatia. Fotoknihy odovzdávame do 4 pracovných dní. Dopravca vám zásielku doručí do nasledujúceho pracovného dňa na adresu v ČR, do 2 pracovných dní na adresu na Slovenskom, do 7 pracovných dní na adresy v ostatných štátoch EÚ a do 15 pracovných dní na adresy vo všetkých ostatných krajinách.

Poštovné a balné

Náklady na zaslanie kníh a kalendárov

Balné
Poštovné v ČR
Poštovné do SR
Poštovné zvyšku EU
Poštovné mimo EU

1,19 €
2,99 €
4,99 €
7,99 €
18,99 €

 
Všetky ceny uvádzame vrátane DPH. Výrobu fotopredmetov zabezpečuje spoločnosť 24print s.r.o., odborník v oblasti výroby fotodarčeky.